Повернутись
УКРОБОРОНПРОМ ОГОЛОШУЄ ВІДБІР КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА НВГК «ЗОРЯ-МАШПРОЕКТ» – ЦЕНТРУ КОНСОЛІДАЦІЇ ХОЛДИНГУ «МОРСЬКІ СИСТЕМИ» (оновлено)

Дата публікації: 05.11.2020

Державний концерн «Укроборонпром» розпочинає процес пошуку та відбору кандидатів на посаду генерального директора державного підприємства «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект» (м. Миколаїв).

У зв’язку з переходом на наступну стадію трансформації та перетворенням цього підприємства на центр галузевого холдингу «Морські системи», Концерн висуває нові вимоги до компетенцій та досвіду майбутнього очільника підприємства, які відповідають новим стратегічним викликам.

З описом позиції та вимогами до кандидатів можна ознайомитися на сайті Концерну (9 листопада оновлено підрозділ "Освіта" з метою розширення кола потенційних кандидатів).

Процес відбору кандидатів складається з наступних етапів:

1.Подача аплікаційного пакету документів від потенційних кандидатів, у складі якого обов’язково мають бути:
-Резюме* (українською або англійською мовою);
-Мотиваційний лист**
-Скан-копія Документу про згоду на обробку персональних даних власноручно підписаного потенційним кандидатом (шаблон можна скачати тут).

2.Розгляд кандидатур, формування довгого списку кандидатів та попередня кваліфікація кандидатів. Кандидати, які відповідають вимогам, пройдуть попередню перекваліфікацію для проведення співбесіди.

3.Перший раунд співбесід та формування короткого списку кандидатів: протягом глибинного інтерв’ю за компетенціями та досягненнями буде перевірено відповідність наявного досвіду вимогам позиції. Кандидати, які будуть обрані до короткого списку, мають підготувати декілька концептуальних документів на розгляд Номінаційного Комітету:
–Довгострокове бачення розвитку компанії та стратегію реформування, що буде включати в себе детальний опис наявного складу речей, майбутніх перспектив, бар’єрів у розвитку компанії а також шляхів їх усунення, з урахуванням стратегічного виклику концентрації довкола підприємства холдингу «Морські системи».
–План на перші 100 днів, що буде описувати покроковий перелік дій кандидата з моменту старту роботи на новій посаді.

4.Перевірка на добропорядність: кандидати, які будуть відібрані до короткого списку, пройдуть антикорупційну перевірку та на відсутність конфлікту інтересів.

5.Другий раунд співбесід з Номінаційним комітетом.
Фінальний раунд спілкування буде присвячений детальній розмові щодо стратегічного бачення кандидата, досвіду керування змінами, першочерговим крокам на новій посаді та шляхам ліквідації бар’єрів розвитку.

Номінаційний комітет складається з шести голосуючих членів:
–Ігор Фоменко, в.о. Генерального директора
–Роман Бондар, перший заступник Генерального Директора
–Костянтин Бушуєв, заступник Генерального директора з безпеки
–Сергій Іванюта, заступник Генерального директора з фінансово-економічних питань
–Михайло Морозов, заступник Генерального директора з маркетингу та збуту
–Віталій Пахомов, директор з управління персоналом

Також в роботі Номінаційного комітети візьмуть участь, за їх згодою, представники Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості, комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки, РНБОУ, посольств країн Великої Сімки та незалежних антикорупційних громадських організацій.

6.Визначення переможця: призначення нового керівника підприємства та формування переліку стратегічних проектів, ключових очікувань від діяльності та показників ефективності, на підставі яких буде оцінюватись результативність обраного кандидата.

Для участі у відборі претендент надсилає перелік документів виключно на електронну адресу cv@ukroboronprom.com із зазначенням у темі листа «Відбір Зоря-Машпроект». Кінцевий термін подання заяв: 12 листопада 2020 року о 18:00 (Київський час).

* Резюме кандидата повинно містити наступну інформацію:
•перелік суттєвих досягнень на посадах за останні 5 років;
•точний період роботи на вказаних місцях;
•назва посад протягом зазначеного вище періоду;
•загальний набір обов’язків, які виконувались на вказаних посадах;
•кількість працівників під керівництвом.

** Мотиваційний лист має відповідати на 4 питання:
•Чому ви висловлюєте бажання очолити державне підприємство?
•Які власні компетенції та досвід ви вважаєте найбільш доцільними для цієї посади?
•Яку додану вартість для компанії ви створите за рахунок власного досвіду та компетенцій?
•Чому саме Ви маєте бути обраним?