Повернутись
«Укроборонпром» на Indo Defence-2018: нові перспективні напрямки співпраці та посилення ВТС

Дата публікації: 12.11.2018

ДК "Укроборонпром" представив останні розробки та можливості української оборонної промисловості на міжнародній виставці оборонних технологій Indo Defence-2018, яка завершилась 10 листопада.Враховуючи нові перспективи на ринку Південно-Східної Азії, з огляду на санкції США щодо покупців російського озброєння, під час виставки відбулось ряд ключових зустрічей з керівниками іноземних компаній та оборонних відомств, у ході яких були укладені домовленості щодо значного розширення військово-технічної співпраці.

Так, у рамках міжнародного форуму відбулись переговори Генерального директора ДК "Укроборонпром" Павла Букіна із Генеральним секретарем Міністерства оборони Індонезії маршалом авіації Хадіяном Сумінтаатмаджою (Hadiyan Sumintaatmadja). На них сторони обговорили поточний стан розвитку двосторонніх відносин у сфері військово-технічної співпраці. У ході зустрічі представник Міноборони Індонезії наголосив на необхідності подальшого посилення військового-технічного співробітництва між Києвом та Джакартою.

Держкомпанія "Укрспецекспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром", підписала з однією із провідних індонезійських компаній Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці із просування у Південно-Азійському регіоні бронетранспортерів. Документ було підписано у присутності представника Військово-морських Сил Республіки Індонезії.

ДП "Укрінмаш", підприємство-учасник Концерну, провело зустріч із командуванням оборонних відомств Індонезії, під час якої індонезійська сторона повідомила про план закупити партію українських штурмових гвинтівок, а також висловила інтерес щодо вітчизняних РЛС, зокрема контрбатарейних, БПЛА та авіаційних засобів радіоелектронної боротьби.

У рамках Indo Defence-2018 також відбулась зустріч із Командувачем Академії Збройних сил Індонезії адміралом Сіві Сукма Аджою (Siwi Sukma Adji). На ній, зокрема, йшлося про перспективи локалізації виробництва бронетехніки та протитанкових ракетних комплексів на території Республіки Індонезія.

У свою чергу, у ході переговорів із представниками командування Військово-повітряних сил Індонезії були обговорені питання ремонту авіадвигунів, поставок авіаційного озброєння та військово-транспортних літаків виробництва ДП "Антонов". Крім того, індонезійська сторона висловила свою зацікавленість у продовженні співпраці щодо технічного обслуговування літаків типу Су-27/30.