Повернутись
Україна і НАТО вперше провели спільний семінар з реформування оборонної промисловості

Дата публікації: 03.06.2016

Україна і НАТО вперше провели спільний семінар, на якому обговорили трансформацію вітчизняної оборонної промисловості та можливості співробітництва України з НАТО. У заході взяли участь члени делегації Міжнародного секретаріату НАТО, представники «Укроборонпрому», Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та органів місцевої влади. Семінар відбувся 1 червня у Львівський Національної академії сухопутних військ.

«Рівень представництва іноземних країн та компаній з Європи та Америки на сьогоднішньому форумі дасть правильний, якісний та дієвий поштовх до трансформації оборонної промисловості, а саме - реформування ОПК. Це нагальна потреба сьогодення», - зазначив Заступник генерального директора ДК «Укроборонпром» із зовнішньоекономічної діяльності Денис Гурак.

Механізми взаємодії між компаніями ОПК країн-членів НАТО, національними міністерствами оборони та іншими державними органами, а також імплементація відповідних стандартів у виробництві військової техніки в Україні стали головними темами семінару.

«Це чудова нагода обмінятися досвідом, що буде рушієм розвитку оборонного комплексу як в плані створення нових видів озброєння та військової техніки, так і модернізації існуючих зразків», — зазначив начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський зазначив, що для Львівщини цей захід є надзвичайно важливим. «Наша область є не лише місцем підприємницької діяльності, проведення різних наукових та творчих дискусій, а центром ділової активності України та загалом Європи», – додав він.

Нагадаємо, у 2016 році «Укроборонпром» розвивається в рамках стратегії «Український щит», яка передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави.