Повернутись
«Шосткинський казенний завод »Імпульс": 478,1 млн доходу та 76,1 млн податків

Дата публікації: 31.01.2018

КП "Шосткинський казенний завод "Імпульс", який входить до складу ДК "Укроборонпром", 2017 рік завершив з доходом від реалізованої продукції у розмірі 478,1 млн грн та сплатив 76,1 млн грн податків до бюджетів всіх рівнів, в тому числі - 30,9 млн грн до місцевого бюджету.

Враховуючи те, що "Імпульс" є бюджетоутворюючим підприємством Шостки, ці кошти будуть направленіна розвиток міста: нові дороги, ремонти садочків, шкіл, лікарень та інші потреби.

Необхідно зазначити, що підприємство з кожним роком нарощує свою потужність, так дохід від реалізованої продукції, у порівнянні з минулим роком, виріс на 48,7% а у порівнянні з 2014 - на 264,7%.

Окрім того, завдяки активним заходам з впровадження технологічних рішень вдалось досягти значного заощадження енергоресурсів, в першу чергу - природного газу.

Якщо у 2003 році "Імпульс" споживав 8,1 млн м3 газу, то зараз - в чотири рази менше 1,8 млн м3. При цьому, за цей же період випуск продукції був збільшений майже у 10 разів. До того ж, споживання газу за опалення підприємства у сезон 2016-2017 років склало лише 0,8 млн м3.

Таким чином, лише заходизі зменшення витрат на опалення дозволили підприємству зекономити десятки мільйонів гривень, направивши їхна розбудову виробництва та підвищення заробітної платні.

Враховуючи те, що "Шосткинський казенний завод "Імпульс" є унікальним підприємством та одним з небагатьох у всьому світі, яке у замкнутому циклі виготовляє детонатори, капсулі та інші елементи для різних видів боєприпасів, саме це підприємство є однією з головних складових у програмі створення повного циклу українського виробництва боєприпасів різних видів.

Шосткинський "Імпульс" у минулому році продовжив свою роботу за проектом "Ракетний щит", в тому числі -у проекті далекобійного високоточного озброєння "Вільха".

Саме на "Імпульсі" виготовляються спільно з ДП "ДККБ "Луч" спеціальні вироби для забезпечення функціонування "Вільхи", в тому числі для коригування на початковому етапі польоту.

Надійність і точність цих виробів було неодноразово доведено під час дослідних випробувань. В тому числі, і під час стрільб, які пройшли наприкінці 2017 року, якими завершився цілий етап в роботі українських розробників і виробників ракетної техніки. Під час цих випробувань всі ракети спрацювали згідно поставленого завдання.