Повернутись
Польські сталевари спростували заяви інформаційних провокаторів

Дата публікації: 22.12.2016

Польські виробники броні для "Дозорів" спростували заяви інформаційних провокаторів, які розповсюджували недостовірну інформацію щодо її якості. Це відбулося під час візиту української делегації на завод, доскладу якої увійшли експерти у сфері оборонно-промислового комплексу України, військові, представники українських ЗМІ, фахівці ДК "Укроборонпром" та директори підприємств-учасників Концерну.

Польська компанія Huta Stali Jakosciowych S.A., згадуючи інформаційні атаки на українську бронетехніку, продемонструвала процес перевірки якості своєї продукції та результати відстрілу Armstal 500, яка використовується у виробництві "Дозорів".

Бронеплита витримує обстріл боєприпасами калібру 7,62х39,що використовується у автоматах АК та АКМ, а також калібру 7,62х51, що використовується у кулеметах (наприклад, M240) та снайперських гвинтівках (наприклад, L96A1Arctic Warfare) країн-членів НАТО.

 

0002В рамках зустрічі керівники польської компанії ознайомили українську делегацію з передовим досвідом виробництва спеціальних сталей для бронетехніки, продемонстрували усі сертифікати якості продукції та зазначили можливості виготовлення сталі марки Armstal.

"Ми працюємо з багатьма країнами світу, якість нашого виробництва та продукції підтверджена міжнародними сертифікатами та перевірками", - заявив директор з питань торгівлі та розвитку Huta Stali Jakosciowych S.A. Войцех Май.

0004

Фахівці Huta Stali Jakosciowych S.A. зауважили, що марка сталі Armstal використовується у виготовленні корпусів бронетехніки армій країн НАТО. Вона успішно пройшла відстріл у Німеччині, перевірки якостіу Франції та США. Сталь відповідає рівням натівського захисту STANAG 4569.

"Вироблені нами бронемашини "Дозор-Б", що вже експлуатуються військовими, захищені саме цією сталлю. Наші колеги дали беззаперечні докази своєї компетенції", - зазначив Заступник генерального директора з авіабудування та виробництва Концерну Володимир Коробов.

0003

На даний момент вже два заводи мають договори про співпрацю з цим польським підприємством, а саме Львівський та Київський бронетанкові заводи, ця броня за стандартом НАТО вже використовується для захисту української бронетехніки.

0006Нагадаємо, що керівництво Державного концерну "Укроборонпром" та польська компанія WB Electronics S.A. 22 грудня 2016 року підписали угоду про співпрацю. Нові домовленості передбачають створення нових зразків зенітної та зенітної-ракетної техніки у відповідності до умов ведення сучасної війни.