Повернутись
Підприємства «Укроборонпрому» презентували військовим високотехнологічні розробки

Дата публікації: 20.01.2021

Підприємства ДП “НДІ “Квант”, ДП “НДІ Квант-радіолокація”, АТ “Завод “Радар”, ДП “Київський НДІ гідроприладів”, які входять до складу Укроборонпрому, презентували Міністерству оборони України перспективні розробки, як можуть бути використані для потреб Збройних Сил України.

Захід відбувся на базі Науково-дослідного інституту "Квант".

Зокрема, Міністр оборони України Андрій Таран ознайомився із системами керування вогнем корабельної артилерії, протидії високоточній зброї, державного радіолокаційного впізнавання, а також продукції для бронетанкової техніки.

Фахівці підприємств продемонстрували в дії автоматичну систему бойового управління (АСБУ) «Контур», розроблену в рамках програми модернізації фрегата «Гетьман Сагайдачний», і систему керування вогнем корабельної артилерії «Спис».

"Високотехнологічні розробки у сфері радіолокації та спеціального приладобудування набувають ключового значення в сучасних умовах ведення війни. Підприємства "Укроборонпрому" мають значний потенціал для задоволення потреб української армії в цьому напрямі. Подібні заходи допомагають нашому головному замовнику – Міністерству оборони України, – дізнатися більше про наші виробничі можливості й дослідницьку базу", – заявив генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв.

[gallery columns="2" size="medium" ids="9784,9783"]


Нагадаємо, що, згідно з дорожньою картою корпоратизації підприємств Концерну, напрямок радіолокації, радіозв’язку та спеціального приладобудування має трансформуватися у холдинг “Радарні системи”. Він об’єднає 15 державних компаній та замкне весь цикл виробництва: від розробки до модернізації та утилізації.

Продукція, яку виготовлятимуть підприємства холдингу, призначена для Сухопутних військ, Повітряних і Військово-Морських Сил ЗСУ та програм цивільного призначення.

Під час корпоратизації Концерну холдинг повинен стати прикладом для інших галузевих об’єднань і потужним гравцем світового ринку радіохвильової детекції. Крім цього, "Радарні системи" матимуть за мету й стратегічне партнерство із провідними іноземними компаніями, зокрема, у сфері виробництва цивільної продукції.