Дата публікації: 02.11.2017

Створення організаційно-правових умов для проведення корпоратизації державних підприємств оборонно-промислового комплексу України та лібералізація механізму ціноутворення на продукцію військового призначення, що замовляється у рамках державного оборонного замовлення – про необхідність таких законодавчих змін наголосило керівництво Державного концерну "Укроборонпром" на засіданні комітету з питань національної безпеки та оборони Верховної Ради України.
"Взявши курс на євроінтеграцію та членство НАТО ми обов'язково маємо позбутись радянських законодавчих атавізмів. Концерн наполягає на змінах правого поля аби діяльність ОПК стала зрозуміла для всіх учасників. Державне оборонне замовлення має бути максимально відкритим", – зауважили в Концерні.
Нагадаємо, ДК «Укроборонпром» успішно впроваджує стратегію реформування ОПК України. Вона передбачає кластеризацію, корпоратизацію, аудит, запуск Державної агенції передових досліджень і розробок (ГАРДА) та захист технологій.
За півтора роки успішно завершено пілотний проект з корпоратизації двох підприємств: ДП «Херсонський завод суднового обладнання та суднової арматури» і ДП «2 ремонтний завод засобів зв’язку». Партнери та інвестори вже активно цікавляться входженням в капітал цих підприємств. Наразі впроваджуються заходи з корпоратизації ДП «Антонов» і ДП «Завод 410 ЦА».