Повернутись
Другий день «Зброї та безпеки-2016» - «випробування Малюка», бойовий модуль «Дуплет» та дрон Anser

Дата публікації: 12.10.2016

Закінчився другий день міжнародної виставки "Зброя та Безпека", на якій ДК "Укрооборонпром" продовжує демонструвати останні досягнення підприємств Концерну. Цей день став першим "відкритим" днем виставки і Міжнародний виставковий центр відчинив свої двері для всіх охочих. Експозиція ДК "Укроборонпром" стала головним об‘єктом уваги української громадськості та іноземних гостей.

Особливу увагу відвідувачів привернув до себе автомат "Малюк", який є глибокою модернізацією АК-74 за схемою булпап, що виготовляється на підприємстві Концерну ДП "Красилівський агрегатний завод", на замовлення приватної компанії ТОВ "ІнтерПроІнвест". У цей день виставки автомат успішно витримав декілька сотень циклів розборки та зборки, які проводили самі гості. А затворно-спусковий механізм "Малюка" пройшов "випробування", які можливо порівняти лише із суровою військовою прийомкою.
d01
Також увага гостей була прикута до публічної прем‘єри виставки - бойового модулю "Дуплет", який розробило ДП "Житомирський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром".

Бойовий модуль "Дуплет" оснащений двома автоматичними 30-мм гарматами ЗТМ-2 від підприємства Концерну ДП "НТК "Завод точної механіки", завдяки чому можливо удвічі збільшити щільність вогню, створивши справжню завісу із 30-мм снарядів. Або виконувати стрільбу почергово кожним із стволів, що дозволяє удвічі збільшити безперервну тривалість вогню без перегрівання головного озброєння машини.
d02
В цей же день ДП "СпецТехноЕкспорт", що входить до складу ДК “Укроборонпром” продемонстрував свій новий безпілотник "Anser". Основні відмінні риси даного безпілотного авіаційного комплексу - це можливість перебувати у повітрі від 6 до 12 годин, здатність нести на собі корисне навантаження до 5 кг та використання повністю зашифрованих цифрових каналів передачі даних. При цьому вага самого літального апарату - 23 кг.
d03
Міжнародна виставка "Зброя та Безпека" стала не тільки майданчиком для демонстрації озброєння, але і форумом для обговорення взаємовигідної співпраці із стратегічними партнерами України.

Наприклад, керівники провідних оборонних компаній Великобританії зустрілись з керівництвом ДК "Укроборонпром". Під час зустрічі, керівництву BAE Systems, GE Aviation, Marshall Aerospace and Defense Group, Heroux Devtek та інших компаній було продемонстровано стратегію реформи оборонно-промислового комплексу України, яка складається з корпоратизації, створення Наглядових рад, аудиту з залученням міжнародних компаній, кластеризації підприємств у ключових оборонних сферах, захисту технологій та інноваційної платформи - UkrARPA.

Окрім того, увагу західних партнерів було приділено обговоренню вирішення законодавчих перепон щодо розвинення співпраці, адже іноземні компанії зацікавлені у спільних проектах та якісно новому рівні співпраці.
d04
Саме на необхідності зміни законодавства України для реалізації реформування оборонно-промислового комплексу України, акцентував свою увагу очільник ДК "Укроборонпром" під час прямого ефіру на 5 каналі.

"Подальший розвиток оборонки потребує змін законодавства. Законодавча база з радянської має змінитися на сучасну – таку, що відповідає задекларованій нами концепції реформування галузі. Насамперед, йдеться про приватно-державне партнерство, зміна принципів зовнішньої торгівлі тощо. Ми сподіваємося, що депутати підтримають законодавчий пакет підвищення обороноздатності країни", - підкреслив очільник Держконцерну.

Нагадаємо, що міжнародна виставка "Зброя та Безпека" буде працювати 11-14 жовтня. На ній ДК "Укроборонпром" презентує найкращі зразки та передові досягнення оборонно-промислового комплексу України. Цьогоріч на об’єднаній експозиції представлені 237 експонатів 46 підприємств "Укроборонпрому".