Дата публікації: 26.12.2017

Керівництво Державного концерну "Укроборонпром" обговорило досвід управління об'єднанням ОПК в умовах гібридної війни з військовими аташе іноземних країн, які є членами Київської асоціації військових аташе (КАВА), та презентувало підсумки роботи Концерну за 2017 рік. Зустріч відбулася у стінах головного офісу ДК "Укроборонпром", де були присутні представники 22 країн-партнерів України, а також делегати від ЄС та НАТО.
Основну увагукерівництво Концерну зосередило на ознайомленні партнерівзі станом реформування ДК "Укроборонпром". Зокрема, Заступник генерального директора із зовнішньоекономічної діяльності Денис Гурак зазначив, що реформи, які наразі проводяться у сфері ОПК України, покликані максимально швидко інтегрувати український досвідв ефективну кооперацію з іноземними компаніями за сучасними міжнародними стандартами, що особливо важливо в умовах російської агресії на Сході України.
З метою поглиблення корпоративних зв’язків та збільшення кола іноземних партнерів, захід проведенов рамках поглиблення співпраці з членами КАВА, іноземними дипломатичними представництвами та місіями в Україні. У свою чергу президент КАВА від імені іноземних військових аташе подякував за організацію зустрічі та відзначив, що навіть в умовах триваючої війни ДК «Укроборонпром» продовжує забезпечувати ефективну роботу оборонно-промислового комплексу, своєчасне постачання необхідного спорядження, боєприпасів українському війську та постійно підвищує обороноздатність Збройних Сил України.
Нагадаємо, що ДК "Укроборонпром" поглиблює співпрацю з НАТО задля розгортання спільних проектів та прискорення переходу вітчизняних підприємств у складі "Укроборонпрому" на випуск продукції за стандартами НАТО.
Наразі 70% підприємств-учасників ДК "Укроборонпром" вже сертифіковані за стандартами ISO 9001 та впроваджується система управління і гарантування якості AQAP 2000. 40 підприємств-учасників ДК "Укроборонпром" отримали доступ до Головного каталогу НАТО з логістики (NATO Master Catalogue of References for Logistics). Цей інструмент дозволив підприємствам вітчизняного ОПК вийти на міжнародний ринок озброєння та реалізовувати програму імпортозаміщення. У таких спосіб запровадження роботи з каталогом допомогло ДК "Укроборонпром" швидко знайти європейських постачальників на заміну російським, що стало вагомим аспектом у протистоянні України в гібридній війні.