Дата публікації: 21.09.2020
22 вересня Державний концерн «Укроборонпром» проведе відкрите онлайн-обговорення результатів трансформації закупівель Концерну, зокрема, практики використання системи Прозорро, яка була запроваджена у січні 2020 року.
Презентація для представників ЗМІ та учасників ринку відбудеться 22 вересня о 14:00 у форматі онлайн на платформі Microsoft Teams.
Додатковий аналогічний захід, через велику кількість бажаючих взяти онлайн-участь, відбудеться 24 вересня.
Враховуючи великий суспільний інтерес до теми боротьби з корупцією у сфері державного оборонно-промислового сектору та засвідчуючи свою відкритість, ми запрошуємо журналістів приєднатися до онлайн-обговорення практики закупівель Укроборонпрому.
Під час заходу директор із закупівель Концерну Надія Бігун розкаже про основні зміни, які відбулися у Концерні з приходом нової команди:
- Скільки підприємств-учасників Концерну проактивно перейшли на закупівлі у системі Прозорро?
- Скільки відкритих торгів було проведено за цей час та
- Який економічний ефект вони мають для оборонних підприємств?
- Які обмеження існують у політиці закупівель Концерну та
- Які особливості участі у тендерних закупівлях оборонних підприємств?
Після презентації пані Бігун відбудеться модероване обговорення практики закупівель Концерну з учасниками ринку постачальників, які коли-небудь брали участь у тендерних закупівлях Укроборонпрому або потенційно зацікавлені у такій співпраці.
Для участі у заході вже зареєструвалося більше 600 учасників, усі отримані пропозиції та зауваження учасників обговорення буде враховано в процесі вдосконалення внутрішніх процедур закупівель Концерну.
Для участі у заході необхідно надіслати запит на адресу pr@ukroboronprom.com, у відповідь на який до 11 ранку 22 вересня буде надіслано запрошення з посиланням на онлайн-зустріч.
Нагадаємо, попри відсутність законодавчих вимог, наприкінці 2019 року в «Укроборонпромі» було прийнято кардинальне рішення про перехід усіх підприємств Концерну в публічну площину та ініціативне використання системи закупівель Прозорро. Даний крок посилює контроль закупівель з боку учасників, унеможливлює спотворення результатів аукціону та сприяє підвищенню довіри учасників, що покращує конкуренцію та економію державних коштів.